FKM Fikir Mühendislik

01. Hakkımızda

Endüstriyel Kapı ve Endüstriyel aydınlatma sistemlerinde çözüm ortağınız.

Fikir Mühendislik, 2014 yılında mühendislik hizmetleri ile endüstriyel sektöre destek amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman yönetici kadrosu ve çalışanları ile Ulusal ve uluslararası Endüstriyel Sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin beklentileri karşısında çözüm üretmek , projelendirmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.
Endüstriyel Kapı ve Endüstriyel aydınlatma sistemlerinde çözüm ortağınız …

FKM Fikir Mühendislik

02. Misyonumuz

Milli üretimin gelişimine yardımcı olmak için yerli çözümler üretmek.

Fikir mühendislik olarak misyonumuz, Endüstriyel Kapı ve Endüstriyel Aydınlatma sektöründe; Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli endüstriyel kapı ve aydınlatma ürünlerinde müşterilerimize daha rekabetçi ve sürdürülebilir olmalarını sağlayacak şekilde çözümler sunmak, projeler yönetmek ve tüm bunları gerçekleştirirken yerli ve milli üretimin gelişimine yardımcı olmak.

FKM Fikir Mühendislik

03. Vizyonumuz

Her zaman bir adım önde olmak.

Fikir Mühendislik olarak vizyonumuz, Türkiye’ye ve dünyanın birçok ülkesine günümüzün ve geleceğin teknolojilerini aktarmak, farklılaşmaya ve değişimlere uyum sağlayabilecek hız ve esnekliğe sahip olmak, yenilikçi endüstriyel çözümleri kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman bir adım önde tutmaktır.

FKM Fikir Mühendislik

04. Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar.

Fikir Mühendislik olarak Değerlerimiz , Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Ortaya koyduğumuz her projede bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

FKM Fikir Mühendislik

05. Kalite Politikamız

Tüm paydaşların beklentilerini ön planda tutan ve işbirliğini esas almak.

Kalıcı bir büyümeye odaklanan, Gelişen bilgi ve teknolojiye adapte olan, Tüm paydaşların beklentilerini ön planda tutan ve işbirliğini esas alarak ilişkileri geliştiren, Müşteri şartlarını, ulusal/uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket şartlarını karşılayan, Faaliyetlerini etkin ve verimli gerçekleştiren, Sürekli iyileştirme ve yenilikçiliği esas alarak hem Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini, hem de sunduğu ürün ve hizmetleri geliştiren bir firma olmaktır.

FKM Fikir Mühendislik

06. Müşteri Odaklılık

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar.

Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama, gereksinimlerini karşılama ve beklentilerini aşma gayreti içinde hareket ederiz.

FKM Fikir Mühendislik

07. İlişki Yönetimi

Karşılıklı yarar sağlayan bir ilişkinin değer üretme yeteneğini artırdığını biliriz.

Karşılıklı yarar sağlayan bir ilişkinin değer üretme yeteneğini artırdığını bilir, dış tedarikçilerimiz ve diğer ilgili taraflarla, güven ve süreklilik ilkeleri ile hareket ederiz.

FKM Fikir Mühendislik

08. Personel Bağlılığı

Çalışanlarımızı önemli bir paydaş olarak görürüz.

Önemli bir paydaş olarak gördüğümüz çalışanlarımızın Kalite sistemimize ve müşterilerimize  katacağı değerinin farkında olarak, onların güvenliği, gelişimi ve katılımcılığı ön planda tutarız.